Kotlety z kaszy gryczanej z kurkami i suszonymi pomidorami | The Green Woodpecker Trill

Dołącz do nas na Facebooku i Instagramie

Kotlety z kaszy gryczanej z kurkami i suszonymi pomidorami

02.11.2017
w kategorii: 
Kotlety z kaszy gryczanej z kurkami i suszonymi pomidorami

Kotlety z kaszy gryczanej z kurkami i suszonymi pomidorami

Smaczna Pyza to specjalistka od gotowania, która dodatkowo jest pasjonatką grzybów. Na swoim blogu dzieli się przepisem na oryginalne kotlety z kaszy gryczanej z kurkami i suszonymi pomidorami. Doceniła ona nasze produkty, pisząc na swoim blogu: „Z ogromną przyjemnością wypróbowałam nowe produkty firmy Jantex, dostępne pod marką TheGreenWoodpeckerTrill. To risotto i kaszotto z grzybami. Dania dostępne są w czterech wersjach - risotto z borowikami lub pieczarkami oraz kaszotto z kurkami lub podgrzybkami. Ich skład jest bardzo prosty. To polska kasza gryczana biała lub włoski ryż Arborio i trochę naturalnych dodatków: suszone grzyby z naszych, polskich lasów, suszone warzywa oraz suszone zioła z polskich upraw. I już, nic więcej. Nawet nie ma w nich soli bo po co? Każdy i tak doprawia sobie danie podczas jego przygotowania według własnego gustu. Przyznam, że jestem zachwycona tym prostym i przejrzystym składem, a do tego dania okazały się bardzo smaczne i łatwe do przyrządzenia.”

Zostań z nami i rzuć okiem na inne artykuły!

Worki marki Woodpecker z materiału nadającego się do całkowitego recyklingu

The Green Woodpecker Trill proponuje pełnowartościowe i zdrowe dania, które zostały zapakowane w woreczki wyprodukowane z materiału nadającego się do całkowitego recyklingu. Woreczki idealnie pasują do zdrowego profilu produktów.

w kategorii:
Kaszotto z kukrami marki Woodepcekr wg przepisu codojedzenia.pl

Kaszotto z suszonymi kurkami podawane z pieczonym kurczakiem. To właśnie taką propozycję na obiadową przygotowała Pani Małgorzata z bloga codojedzenia.pl. „Dla mnie jest to idealne połączenie składników" - pisze.

w kategorii:
Risotto z pieczarkami według Veggie Ola

Nasze danie z Risotto z pieczarkami zostało poddane testom autorce bloga VeggieOla. Doceniła nie tylko niezwykłą łatwość przygotowania, ale również smak.

w kategorii:
Filozofia smaku o daniach The Green Woodpecker Trill

Na blogu Filozofia smaku pojawiła się propozycja na 3 jesienne przepisy do lunchboxa. „Nieskromnie powiem, że wyszło przesmacznie” - komentuje na koniec autorka.

w kategorii:
Dania z grzybami idealne dla wegan. Oryginalne dania serwuje marka The Green Woodpecker Trill

Czy lubisz gotować? Czy ważne są dla Ciebie składniki użyte w przygotowanych daniach? Czy chcesz serwować zdrowe posiłki? Jeśli czytasz ten artykuł to zapewne wszystkie odpowiedzi na powyższe pytania będą twierdzące. A czy miałeś okazję gotować wegański obiad?

w kategorii: